Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojëra Seksi Me Gëzof.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojërat E Seksit Të Kafshëve Po Shpëtojnë Lëvizjen Leshatore.

Në 2020 epidemia ka mbajtur çdo konventë, duke përfshirë të gjitha tubimet prej gëzofi që ishin planifikuar për vitin. Ne e shkruajmë këtë artikull në fillim të 2021-shit dhe nuk e dimë se çfarë mban e ardhmja. Deri tani, askush nuk ka bërë ndonjë garanci se gjërat do të kthehen në normalitet këtë vit, kështu që të gjithë ata kostume gëzof që janë ndërtuar me kaq shumë dashuri dhe pritje për ngjarjet e mëdha në të gjithë botën. Nëse jeni pjesë e komunitetit prej gëzofi dhe keni një fursona të vërtetë jete, atëherë duhet të jeni të dehur duke lexuar këtë paragraf., Por për ju dhe të gjithë të dashuruarit e tjerë prej gëzofi, kemi krijuar këtë vend të ri që përpiqet të ndihmojë të kalojë këtë periudhë në të cilën askush nuk mund të kënaqet me të vërtetë se kush janë.

Ajo që bëmë në këtë platformë ishte të krijonim një mbretëri virtuale ku lojtarët të paktën mund të marrin një avatar fursona në qoftë se ata nuk mund të hyjnë brenda kostumit të tyre plot gëzof dhe plot ngjyra. Ne jemi një nga pak vendet e të rriturve kushtuar kulturës së tërbimit dhe krenohemi me Atë që kemi arritur të krijojmë Në Lojërat E Seksit Të Kafshëve. Ne e dinim se ky do të jetë një nga vendet e fundit ku entuziastët e gëzofit mund të gëzojnë disa ndërveprime në pasionin e tyre. Ka forume dhe edhe tuba pornoje dedikuar fantazisë prej gëzofi, por këto mund të jenë të njëanshme., Ti eksitohesh, por duket sikur ngacmon dhe vë veten në këto vende në vend që të kënaqesh. Megjithatë, me lojrat tona interaktive seksuale, ju do të merrni një shije se si është të bashkveproni me njerëz prej gëzofi. Jo vetëm që kemi të gjithë llojet e simulatorëve të seksit prej gëzofi dhe lojra aventure, por kemi shfaqur edhe disa lojra me gëzof shumë lojtarë në vend. Lexo më shumë për platformën tonë në paragrafët më poshtë.

Krijo Fursonën Tënde Dhe Eksploro Mbretërinë Tonë

Ne kemi kaq shumë lojëra në vendin tonë, nga të gjitha zhanret dhe për çdo lojtar. Së pari, shumica e lojrave tona do të të japin mundësinë të ndërtosh fursonën tënde virtuale. Meqë një pjesë e madhe e pasionit prej gëzofi po harton kostumet tuaja për të reflektuar se si ndjeheni brenda, zhvilluesit e këtyre lojrave vendosën disa përpjekje shtesë për t'u ofruar lojtarëve shansin për t'u ndjerë se ata punuan në fursonën e tyre. Ke menu komplekse me shumë elemente dhe specifika që mund të ndryshohen., Zakonisht ka modele bazë të frymëzuara nga disa nga kafshët më popullore në botën e tërbimit, nga ku mund të fillosh krijimin e avatarëve unikë për të përfaqësuar se kush je në botën virtuale.

Janë dy lloje lojrash të vetme në faqen tonë. I pari është përqëndruar në aksionin e gëzofit seksi. Disa do të ju lejojnë të luani me avatarët që krijoni, duke i ndihmuar të arrijnë orgazma dhe t'i palloni me lodra dhe me të gjitha llojet e trukeve të tjera. Disa lojëra të tjera do të kenë avatarin tënd bashkë me gjithë llojet e krijesave të tjera prej gëzofi dhe do të çlirojnë sesionet më të çmendura seksuale. Sigurisht, ju do të jeni në kontroll të këtyre seancave, dhe ata mund të shkojnë nga sa sensuale në sa brutale që ju dëshironi.

Pastaj janë aventurat në Lojrat E Seksit Të Kafshëve. Mund të luani lojëra aventurash dhe MADJE DHE RPG ... në të cilat do të merrni avatarin tuaj prej gëzofi ... nëpër disa nga udhëtimet më emocionuese. Ju do të zgjidhni të gjitha llojet e kërkimeve dhe do të takoni të gjitha llojet e personazheve interesantë me histori tërheqëse mbrapa gjatë rrugës. KËTO RPG dhe lojrat aventurore janë tepër interaktive, që do të thotë se çdo vendim që merr gjatë rrugës do të ndikojë në mënyrën se si përfundon loja.

Lojra Shumëfishuese Që Nuk Përfundojnë Kurrë

Lojrat e Seksit të kafshëve janë një nga shumë pak vendet që arritën t'u ofronin lojtarëve të saj shansin për të shijuar lojrat me gëzof në një mjedis me shumë lojtarë. Ne fituam të drejtat mbi një çift lojrash me avatarë dhe patëm ekipin tonë të programuesve t'i modifikonim në një mënyrë që lejon lojtarët të krijojnë kostume prej gëzofi, të bashkëveprojnë me njëri-tjetrin në dhomat e sharrit dhe madje të kënaqen me lojëra të këqija në çifte apo grupe, të gjitha ndërsa hyjnë në lojë pa llogari apo instalim të nevojshëm. Këto lojëra shumëplajëshe nuk po mbarojnë kurrë. Ata nuk kanë një mision dhe ti nuk mund të vdesësh në to., Në thelb, ne kemi krijuar një vend ku entuziastët prej gëzofi mund të vijnë dhe të fillojnë një konventë virtuale prej gëzofi nga rehatia dhe siguria e shtëpisë së tyre. Dhe për shkak se ne jemi një nga pak faqet në internet për të ofruar një alternativë të sigurt dhe online për konventat prej gëzofi, presim shumë vizitorë. Por ne investuam në serverë të mëdhenj, të sigurtë dhe të besueshëm që do ta bëjnë qëndrimin tuaj optimal në vend.

Lojërat E Seksit Të Kafshëve Janë Streha Prej Gëzofi.

Vë bast se për kaq shumë djem dhe vajza që e lexonin këtë, kanë kaluar muaj që kur nuk e kanë pajisur tërë kostumin prej gëzofi, jo vetëm putrat dhe kokat. Nuk mund t'ju ofrojmë këtë liri, por mund t'ju ofrojmë një alternativë. Në këtë hapësirë virtuale mund të jesh kush të duash dhe gjithçka është falas. Nëse vret mendjen se si i bëjmë paratë për gjithë këtë, mos harro se presim qindra vizitorë çdo ditë, që vijnë këtu çdo ditë duke shijuar lojrat tona. Kemi disa parulla të vogla në vend dhe ato po i mbajnë gjërat në lëvizje., Përveç shtimit të sajtit tonë si përjashtim në bllokun e reklamave, nuk kemi nevojë për asgjë nga ju. Ne nuk kërkojmë fjalëkalimin tuaj e-mail, nuk është e nevojshme llogari për të luajtur lojrat dhe ato ngarkohen krejtësisht në çdo pajisje Si Në Krome dhe Në Operë. Kjo sepse të gjitha këto lojëra janë të reja, të ndërtuara në HTML5 dhe ofrojnë grafika të jashtëzakonshme në çdo pajisje, përfshirë iOS android. Me këtë që po të them, shko kënaqu me të gjitha lojrat që të duhen për një natë të këndshme, tani.

Luaj Falas Tani